Ara
Hakkımızda

Eskişehir Bölge Servis, kullanıcılarının güvenliğini, konforunu, enerji tüketimlerinde sağladıkları verimliliği ön planda tutma hedefiyle hizmet veren geniş bir servis ağı sunmaktadır. Her marka kombinin bölge servisi olan firmamız, markalar tarafından eğitilmiş olmakla birlikte, güncel teknik bilgi ve donanıma sahiptir.

Eskişehir'in genelinde kombi bakımı, kombi arıza kodları, kombi arızaları, ek garanti ile ilgili merak ettiklerinizi Eskişehir bölge merkez kombi servisimiz ile iletişime geçerek öğrenebilir ve gerekli teknik işlemleri firmamız kalitesi ve güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamız, tam yoğuşmalı kombi, oda termostatı, klima ve fan ürünlerinde kapsamlı bir teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Eskişehir Kombi Bölge Servisi

  • Bölge kombi servisi, markaların personeli tarafından eğitilmiş ve teknik bilgileri güncel olan,
  • Yıllık eğitim ve denetimler ile kalite standartları belirlenmiş,
  • Orijinal yedek parça kullanan,
  • Tamirat gerektiren durumlarda servisler için belirlenmiş adımları takip eden kurumlardır.

Bu kapsamda, kombi servisi ve diğer ürünler için talep ettiğiniz kombi servisi hizmetlerinde, bizi arayarak hafta içi 08.00-22.00, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 09.00-20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin Eskişehir Kombi Servis'e ihtiyaç duyduğu durumlarda, size en yakın servisimizin iletişim bilgilerini almak için servis numaramız olan 0 (222) 255 55 14 numaralı telefondan kombi bölge servisimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yukarı