Ara

Eskişehir Kombi Bölge Servisi olarak çalışmalarımızdaki temel amacımız siz değerli tüketicilerimize her daim en iyi hizmeti sunabilmektir. Bosch Kombi ve Bosch Klima sorunlarınızda Eskişehir'in hemen her yerinde hizmetleri bulunan firmamızın Bosch Servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Teknik olarak yaşanılan her bir sorunda siz değerli tüketicilerimizin yanındayız ve her daim gereken hizmeti uzman ekibimiz ile sunmaktayız. Bu sebeple de karşınıza çıkan tüm arıza durumlarında firmamızı arayarak her konudaki yardımları alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bosch Servisi olarak Eskişehir Bosch Kombi Servisi hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir.

Bosch kombinizin yılda bir kez olan bakımlarını kesinlikle ihmal etmeyin. Her bir bakım işlemi cihazınızın daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Paranız her daim cebinizde kalır ve en iyi sonucu da uzun süre elde edebilirsiniz. Bu önemli uygulamada sizlere her daim yardımcı olmaya hazırız.

Eskişehir Bosch Servisi olarak kombi, soğutucu, kazan, şofben gibi ürünlerinizde oluşabilecek arızalar için 24 saat görev başındayız. Bosch markası dünyaya mal olmuş bir marka olmakla beraber ülkemizde de sık kullanılan bir markadır. Bosch kombi cihazlarınızda gerekli olan bakımı yaptırdığınızda genelde pek sorunla karşılaşmazsınız. Ancak bazen gerekli bakımlar yapılsa da elektrik bazında bir takım sizin dışınızda gelişen olaylar neticesinde arızalanmalar görülebilir. Böyle durumlarda Eskişehir'in her bölgesi için bize tek numaramızdan ulaşınız.

Bosch Eskişehir Servisi eğitimlerini tamamlamış, yetkin ve ehliyetli, alanında uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla pazar günleri de dahil yanınızdadır. Orijinal Yedek parça temini için Bosch kombi servis numarasına başvurmanız önemle rica olunur. Bosch teknik servis kalitesini ve güvenilirliğini tercih ederek kombi, oda termostati vb. ürünlerinizi Bosch kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bosch servisi aramanızı; arıza ve kombi bakım durumlarında Bosch kombi servis ile iletişime geçmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

ESKİŞEHİR BOSCH SERVİSİ OLARAK HİZMETLERİMİZ:

Bosch Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch Klima Servisi

Bosch Şofben Servisi

Bosch Boyler Servis

Eskişehir Bosch Servis Numarası

0222 255 55 14

BOSCH KOMBİ MODELLERİ:

 • Condens 2200i W Yoğuşmalı Kombi
 • Condens 2300i W Yoğuşmalı Kombi
 • Condens 7000i WY Yoğuşmalı Kombi
 • Condens 2500 W Yoğuşmalı Kombi
 • Condens 2500 W Yoğuşmalı Kombi
 • Condens 2000 W Yoğuşmalı Kombi
 • Comfort Condense Yoğuşmalı Kombi

BOŞH ESKİŞEHİR SERVİSİ:

 • Bosch personeli tarafından eğitilmiş ve teknik bilgileri güncel olan,
 • Yıllık eğitim ve denetimler ile kalite standartları belirlenmiş,
 • Orijinal yedek parça kullanan,
 • Tamirat gerektiren durumlarda servisler için belirlenmiş adımları takip eden güvenilir bir kurumdur.

Eskişehir Bosch Kombi Servisi olarak; bosch kombi arıza, boşh kombi tamiri, boş kombi bakımı, Eskişehir petek temizleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Bosch kombi iletişim çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı