Ara

Eskişehir Beko Servisi kaliteli servis hizmetinin adıdır. Ekiplerimizin eğitimine önem vererek, sorunlarınıza en etkin çözümü bulmak başlıca prensiplerimizin arasındadır. Beko son derece düşük elektrik tüketimli modülasyonlu pompası, modülasyonlu gaz valfi, modülasyonlu fanı ve premix brülör grubu sayesinde yakıt giderlerini azaltarak kullanıcılarını korur.

Beko, elektronik ateşlemeli, sabit sıcaklıkta sıcak su kullanım konforu sağlayan, full modülasyonlu ve mikroprosesör işlemcili alternatifli kapasitelere sahip bacalı ve hermetik kombilerini ve yoğuşma teknolojisi ile çalışan yüksek verimli alternatifli kapasitelere sahip duvar tipi ısıtma cihazlarını tüketicilerine sunmaktadır.

Beko servis numarası 0222 255 55 14'dir. Beko kombi bakımı iletişim için arayabilirsiniz. Beko müşteri hizmetleri olarak 7/24 çağrı merkezi aktiftir. Yılda en az 1 kere seminerlere ve eğitim programlarına katılan teknisyenlerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken kendilerini de geliştirmektedir. Bu sayede Beko kombi tamirat işlemlerinizi başarı ile yapmaktadırlar.

Eskişehir Beko Servisi kombi bakımları ile ve arızalarıyla ilgilenen prensipli ,tecrübeli ve kurumsal bir firmadır. Bakım onarım ve tamir işlerimizde gösterdiğimiz titizlik bizi sektörde ön plana çıkartan en büyük etkendir.

ESKİŞEHİR BEKO SERVİSİ OLARAK HİZMETLERİMİZ:

Beko Kombi Servisi

Beko Klima Servisi

Beko Pompa Servisi

Beko Fan Coil Servisi

Beko Boyler Servisi

Eskişehir Beko Kombi Servisi olarak; beko kombi arıza, beko kombi tamiri, beko kombi bakımı, Eskişehir petek temizleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Beko kombi iletişim çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı