Ara

Arçelik Kombi bakımı Eskişehir Arçelik Kombi Servisi tarafından kirli suyun boşaltılması ile başlanılan genleşme tankı havasının kontrolü ve ardından yanma haznesi, ateşleme iyonizasyon elektrodu, brülör, vana ve fan temizliği yapılması ile devam eder. Gaz ayarlarının kontrol edilip kalorifer filtresi temizlendikten sonra su eklenmesi ile kombi bakımı tamamlanır. Profesyonel kombi bakımı için Arçelik Servis numarası 0222 255 55 14 ile iletişime geçebilirsiniz.

İklimlendirme denilince akla gelen Arçelik ürünlerinin Eskişehir'de teknik bakım ve desteğini sağlayan servisimiz, kombi tamircisi arayanlara bu konuda her daim yardımcı olan bir ekipten oluşmaktadır. Arçelik kombi servisi tecrübeli teknik servisi ve müşteri memnuniyetini benimsemiş bir kurumsal firmadır.

Arçelik ürünleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz konu veya servis talebinizi bize iletin, çağrı merkezimiz en kısa sürede size çözüm üretsin. Arçelik Eskişehir Servis hizmetleri 7/24 mobil araçlarımız ve alanında uzman teknik personelimiz ile sunulmaktadır. Kombi Bakımı, Kombi Arıza, Kombi Kurulum veya benzeri işlerinizde Eskişehir Daykin Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik kombi bakım kombi verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Arızayı ve meydana gelebilecek performans düşüklükleri karşısında kombi dijital ekranında sizi uyaracaktır. Kombinize yıl da en az 1 kez bakım işlemi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aksi durumda kombi verimliliği düşüyor ve doğal gaz tüketimi artıyor.

ESKİŞEHİR ARÇELİK SERVİSİ OLARAK HİZMETLERİMİZ:

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Şofben Servisi

Arçelik Boyler Servisi

Arçelik Kazan Servisi

Eskişehir Arçelik Kombi Servisi olarak; arçelik kombi arıza, arçelik kombi tamiri, arçelik kombi bakımı, Eskişehir petek temizleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Arçelik kombi iletişim çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı