Ara

Daikin, 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel'in tüm hisselerini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Airfel bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye'nin geniş ürün gamına sahip şirketidir. Airfel markasının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri gibi farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.

Airfel Eskişehir Kombi Servisi olarak genel merkezden bağımsız servis hizmetleri sunmaktayız. Sizler de hizmet alımlarında kalıcı memnuniyeti yaşamak isterseniz bunu size sunan Airfel Servisi'ni tercih edebilirsiniz. Airfel kombi ve klimalarda meydana gelen bütün arızalarda firmamızı aradığınızda kesin sonuç alabilirsiniz. Çünkü firmamızın alanında uzman ekibi yaşadığınız tüm sorunları çözümlemeye odaklanmış durumdadır. Airfel servis numarasını arayarak airfel çağrı merkezimize ulaşabilir ve kombinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Firmamız Airfel cihaz sorunlarınızda sizlere uzman ekibi ile yardımcı olarak işinin arkasında durur. Eskişehir Airfel Kombi Servisi ile iletişimde kalarak her şeyden önce kendinize güvenilir bir firma bulmuş olacaksınız. Kendinizi güven ve huzurda bularak her zaman ulaşmak istediğinize ulaşmış olacaksınız. Bizler her daim hizmette memnuiyetinizin garantisiyiz!

ESKİŞEHİR AİRFEL SERVİSİ OLARAK HİZMETLERİMİZ:
Airfel Kombi Servisi

Airfel Klima Servisi

Airfel Kazan Servisi

Airfel Boyler Servisi

Airfel Şofben Servisi

Airfel Pompa Servisi

AİRFEL KOMBİ MODELLERİ:

  • Digifel Condense 24kW-ALX SB Yoğuşmalı Kombi
  • Digifel Premix 24 kW Yoğuşmalı Kombi
  • Digifel Premix 30 kW Yoğuşmalı Kombi
  • Digifel Premix 38 kW Yoğuşmalı Kombi

Eskişehir Airfel Kombi Servisi olarak; airfel kombi arıza, airfel kombi tamiri, airfel kombi bakımı, Eskişehir petek temizleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Airfel kombi iletişim çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı